Benalmadena Palace

Prisliste Benalmadena Palace.  Afrejse København 2024    
Bemærk: Alle priser er per person v. 2 personer i en lejlighed med udsigt til bjergene.
Tillæg for lejlighed med pool udsigt pr personer pr uge 375 kr.
Tillæg for lejlighed med skrå havudsigt pr person pr uge 200 kr.
Kontakt vores salgskontor for enkeltværelsestillæg / ekstra opredning.              
Afrejse datoAfrejse dagPension1 uge2 uger3 uger4 uger
20 Mar MorgenmadUdsolgt105951269515295
OnsdagHalvpensionUdsolgt115951429517295
All InclusiveUdsolgt142901829522695
03 Apr Morgenmad729595951229514995
OnsdagHalvpension7795105951379516995
All Inclusive8995135951779522595
17 AprMorgenmad699595951259514995
OnsdagHalvpension7595105951399516995
All Inclusive8895135951859523995
01 MajMorgenmad699599951259515595
OnsdagHalvpension7695109951459517995
All Inclusive9695146951999525295
22 MajMorgenmad7595107951369516795
OnsdagHalvpension7995119951569519595
All Inclusive9995157952099526995
05 JunMorgenmad7495109951499518995
OnsdagHalvpension7995129951699521995
All Inclusive9995162952279529795
04 SepMorgenmad8295125951529517995
OnsdagHalvpension8995137951699519995
All Inclusive10995177952299527995
18 SepMorgenmad7795109951299515995
OnsdagHalvpension8295119951499517995
All Inclusive10295159952099525995
02 OktMorgenmad7295109951299515595
OnsdagHalvpension7895119951499517995
All Inclusive9895159952059525295
16 OktMorgenmad7595109951299514995
OnsdagHalvpension7995119951499517595
All Inclusive9995159952029523995
30 OktMorgenmad6995959511595Udsolgt
OnsdagHalvpension75951059513595Udsolgt
All Inclusive89951359517995Udsolgt
Vi tager forbehold for trykfejl og prisstigninger.

Translate »