Garden Suite

Nedenstående priser inkluderer: fly t/r København, transfer i liftbus, rejselederservice og Tryghedsgaranti.

Garden Suite – handicapvenlige suiter på Sunset Beach.
Alle priser er per person ved 2 i Suite.
Kontakt vores salgskontor for tilbud på 3 personer i samme suite.
Afrejse dato KøbenhavnAfrejse dagPension1 uge2 uger3 uger
  03 Apr    Onsdag  Ingen69951085514695
Morgenmad76551215516655
Halvpension84551375519095
  10 Apr    Onsdag  Ingen65951069514555
Morgenmad72551199516555
Halvpension80951365518995
  17 Apr    Onsdag  Ingen69951089514955
Morgenmad76551219516955
Halvpension84551385519355
  24 April    Onsdag  Ingen719511155Udsolgt
Morgenmad785512495Udsolgt
Halvpension865514095Udsolgt
  01 Maj    Onsdag  Ingen7295udsolgtudsolgt
Morgenmad7955udsolgtudsolgt
Halvpension8755udsolgtudsolgt
  08 Maj    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  15 Maj    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  22 Maj    Onsdag  Ingen7295UdsolgtUdsolgt
Morgenmad7955UdsolgtUdsolgt
Halvpension8755UdsolgtUdsolgt
  29 Maj    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  05 Jun    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  11 Sep    Onsdag  Ingen83551305517495
Morgenmad89951435519455
Halvpension98551599521895
  18 Sep    Onsdag  Ingen79951245516595
Morgenmad86951449518595
Halvpension94951539520995
  25 Sep    Onsdag  Ingen77551189516155
Morgenmad83951229518095
Halvpension92551485520555
  02 Okt    Onsdag  Ingen77551189515655
Morgenmad84551325517595
Halvpension92551485520055
  09 Okt    Onsdag  Ingen77551149515455
Morgenmad83951279517395
Halvpension92551445519855
  16 Okt    Onsdag  Ingen73551149514795
Morgenmad79951279516755
Halvpension88551445519195
  23 Okt    Onsdag  Ingen75551085513895
Morgenmad81951215515895
Halvpension90551379518295
  30 Okt    Onsdag  Ingen79951099512995
Morgenmad85951219514615
Halvpension93951369517845
  6 Nov    Onsdag  Ingen79951099512995
Morgenmad85951219514615
Halvpension93951369517845
  13 Nov    Onsdag  Ingen79951099512795
Morgenmad85951219514415
Halvpension93951369517645
  20 Nov    Onsdag  Ingen79951089512645
Morgenmad85951209514265
Halvpension93951359517495
  27 Nov    Onsdag  Ingen78951069512545
Morgenmad84951189514165
Halvpension92951339517395
  04 Dec    Onsdag  Ingen75951059513095
Morgenmad81951179514715
Halvpension89951329517995
  11 Dec    Onsdag  Ingen75951129514595
Morgenmad81951249516215
Halvpension89951399519645
  18 Dec    Onsdag  Ingen85951269514595
Morgenmad91951389516215
Halvpension99951539519645
  25 Dec  OnsdagIngen95951229513895
Morgenmad101951349515515
Halvpension109951499518845

Afrejse 2025 København – pris per person ved 2 personer i en suite:               

Afrejse dato KøbenhavnAfrejse dagPension1 uge2 uger3 uger
  01 Jan    Onsdag  Ingen77951049512295
Morgenmad83951169513915
Halvpension91951319517095
  08 Jan    Onsdag  Ingen77951049512295
Morgenmad83951169513915
Halvpension91951319517095
  15 Jan    Onsdag  Ingen77951049512595
Morgenmad83951169514215
Halvpension91951319517445
  22 Jan    Onsdag  Ingen77951079512895
Morgenmad83951199514515
Halvpension91951349517795
  29 Jan    Onsdag  Ingen79951119513395
Morgenmad85951239515015
Halvpension93951389518345
  05 feb    Onsdag  Ingen81951139513595
Morgenmad87951259515215
Halvpension95951409518545
  12 Feb    Onsdag  Ingen81951139513595
Morgenmad87951259515215
Halvpension95951409518545
  19 Feb    Onsdag  Ingen81951149513795
Morgenmad87951269515415
Halvpension95951419518795
  26 Feb    Onsdag  Ingen82951169513995
Morgenmad88951289515615
Halvpension96951439518995
  05 Mar    Onsdag  Ingen83951179514195
Morgenmad89951299515815
Halvpension97951449519195
  12 Mar    Onsdag  Ingen83951179514295
Morgenmad89951299515915
Halvpension97951449519295
  19 Mar    Onsdag  Ingen83951179514595
Morgenmad89951299516215
Halvpension97951449519645
  26 Mar    Onsdag  Ingen84951229515295
Morgenmad90951349516915
Halvpension98951499520395
  02 Apr    Onsdag  Ingen88951279516595
Morgenmad94951399518215
Halvpension102951549521845
  09 Apr    Onsdag  Ingen91951399516595
Morgenmad97951519518215
Halvpension105951669521845
  16 Apr    Onsdag  Ingen989513795Udsolgt
Morgenmad1049514995Udsolgt
Halvpension1129516495Udsolgt
  23 Apr    Onsdag  Morgenmad8895UdsolgtUdsolgt
Halvpension9495UdsolgtUdsolgt
All inclusive10295udsolgtudsolgt
Vi tager forbehold for trykfejl og prisstigninger

Translate »