Garden Suite

Nedenstående priser inkluderer: fly t/r Billund, transfer i liftbus, rejselederservice og Tryghedsgaranti.

Garden Suite – handicapvenlige suiter på Sunset Beach afrejse fra Billund.
Alle priser er per person ved 2 i Suite.
Kontakt vores salgskontor for tilbud på 3 personer i samme suite.
Afrejse datoAfrejse dagPension1 uge2 uger3 uger
  03 Apr    Onsdag  Ingen75951085514695
Morgenmad82551215516655
Halvpension90551375519095
  10 Apr    Onsdag  Ingen71951129514955
Morgenmad78551259516955
Halvpension86951425519395
  17 Apr    Onsdag  Ingen71951089514955
Morgenmad78551219516955
Halvpension86551385519355
  24 April    Onsdag  Ingen719511155Udsolgt
Morgenmad785512495Udsolgt
Halvpension865514095Udsolgt
  01 Maj    Onsdag  Ingen7295udsolgtudsolgt
Morgenmad7955udsolgtudsolgt
Halvpension8755udsolgtudsolgt
  08 Maj    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  15 Maj    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  22 Maj    Onsdag  Ingen7295UdsolgtUdsolgt
Morgenmad7955UdsolgtUdsolgt
Halvpension8755UdsolgtUdsolgt
  29 Maj    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  05 Jun    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  11 Sep    Onsdag  Ingen83551305517495
Morgenmad89951435519455
Halvpension98551599521895
  18 Sep    Onsdag  Ingen79951245517095
Morgenmad86951449519095
Halvpension94951539521495
  25 Sep    Onsdag  Ingen84551309516855
Morgenmad90951349518795
Halvpension99551605521255
  02 Okt    Onsdag  IngenUdsolgtUdsolgtUdsolgt
MorgenmadUdsolgtUdsolgtUdsolgt
HalvpensionUdsolgtUdsolgtUdsolgt
  09 Okt    Onsdag  Ingen7755Udsolgt20055
Morgenmad8395Udsolgt16795
Halvpension9255Udsolgt20055
  16 Okt    Onsdag  Ingen80551149514795
Morgenmad86951279516755
Halvpension95551445519195
  23 Okt    Onsdag  Ingen75551085513895
Morgenmad81951215515895
Halvpension90551379518295
  30 Okt    Onsdag  Ingen79951099512995
Morgenmad85951219514615
Halvpension93951369517845
  6 Nov    Onsdag  Ingen79951099512995
Morgenmad85951219514615
Halvpension93951369517845
  13 Nov    Onsdag  Ingen79951099512795
Morgenmad85951219514415
Halvpension93951369517645
  20 Nov    Onsdag  Ingen79951089512645
Morgenmad85951209514265
Halvpension93951359517495
  27 Nov    Onsdag  Ingen78951069512545
Morgenmad84951189514165
Halvpension92951339517395
  04 Dec    Onsdag  Ingen75951059513095
Morgenmad81951179514715
Halvpension89951329517995
  11 Dec    Onsdag  Ingen75951129514595
Morgenmad81951249516215
Halvpension89951399519645
  18 Dec    Onsdag  Ingen85951269514595
Morgenmad91951389516215
Halvpension99951539519645
  25 Dec  OnsdagIngen95951229513895
Morgenmad101951349515515
Halvpension109951499518845

Afrejse 2025 Billund             

Afrejse datoAfrejse dagPension1 uge2 uger3 uger
  01 Jan    Onsdag  Ingen77951049512295
Morgenmad83951169513915
Halvpension91951319517095
  08 Jan    Onsdag  Ingen77951049512295
Morgenmad83951169513915
Halvpension91951319517095
  15 Jan    Onsdag  Ingen77951049512595
Morgenmad83951169514215
Halvpension91951319517445
  22 Jan    Onsdag  Ingen77951079512895
Morgenmad83951199514515
Halvpension91951349517645
  29 Jan    Onsdag  Ingen79951119513395
Morgenmad85951239515015
Halvpension93951389518345
  05 feb    Onsdag  Ingen81951139513595
Morgenmad87951259515215
Halvpension95951409518545
  12 Feb    Onsdag  Ingen81951139513595
Morgenmad87951259515215
Halvpension95951409518545
  19 Feb    Onsdag  Ingen81951149513795
Morgenmad87951269515415
Halvpension95951419518795
  26 Feb    Onsdag  Ingen82951169513995
Morgenmad88951289515715
Halvpension96951439518995
  05 Mar    Onsdag  Ingen83951179514195
Morgenmad89951299515815
Halvpension97951449519195
  12 Mar    Onsdag  Ingen83951179514295
Morgenmad89951299515915
Halvpension97951449519295
  19 Mar    Onsdag  Ingen83951179514595
Morgenmad89951299516215
Halvpension97951449519645
  26 Mar    Onsdag  Ingen84951229515295
Morgenmad90951349516915
Halvpension98951499520395
  02 Apr    Onsdag  Ingen88951279516595
Morgenmad94951399518215
Halvpension102951549521845
  09 Apr    Onsdag  Ingen91951399516595
Morgenmad97951519518215
Halvpension105951669521845
  16 Apr    Onsdag  Ingen989513795Udsolgt
Morgenmad1049514995Udsolgt
Halvpension1129516495Udsolgt
  23 Apr    Onsdag  Morgenmad8895UdsolgtUdsolgt
Halvpension9495UdsolgtUdsolgt
All inclusive10295udsolgtudsolgt
Vi tager forbehold for trykfejl og prisstigninger

Translate »